Strana 1 z 28 12311 ... PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 278
    walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum

Beta pozvánky tento týden

Tak podle eso Twitteru budou pozvánky do bety rozeslané tento týden a první beta event by měl být do konce měsíce ...

We're sending out the first set of #ESO beta invites this week & our first closed beta event is at the end of this month!
    The #ESO beta will be available in differing regions, depending on the needs of each beta event. We encourage everyone to apply!
    We will select #ESO beta event participants based on the needs for each particular beta event.
    We'll announce when the first wave of #ESO beta invites go out this week. Keep an eye out so you know when to check your inbox!
    Co je ale zajímavé, je že píšou že budou vybírat lidi podle potřeb každého eventu ... doufám, že to neznamená, že budou pro každý event posílat nové pozvánky.

Plus cítím, že nepřímo potvrdili, že zezačátku budou jen američani i když to neřekli otevřeně.

Plus nové ask us anything combat ... http://www.elderscrollsonline.com/en/ne ... g-combat-2

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

Re: Beta pozvánky tento týden

tak určitě budou vybírat podle toho kdo si třeba vyplnil že má rád pvp tak ho pozvou na pvp týden a podobně :D já toho zaškrtal víc
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Safire is offline
    Páže

Safire's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Daggerfall Covenant

Niekde vo faq je napisane, ze obdrzanie beta klucu neznamena pristup do vsetkych beta eventov.
    + je jasne ze budu vyberat podla potrieb testu, na nete som cital ze na paxe typkovi povedal dev, ze tester, ktory si do bety pride zahrat bez toho aby reportoval bugy atd. ma malu sancu dostat sa do dalsich beta vikendov, takze budu zrejme vyberat aj ludi, ktory im poskytuju poriadny feedback.

walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum

Quote Napsal Safire
    Niekde vo faq je napisane, ze obdrzanie beta klucu neznamena pristup do vsetkych beta eventov.
    Hmm tak to je celkem zvláštní přístup ... to si nepamatuju, že by to někdo tak dělal.

Kairo
    Guest
    Kairo's Avatar

Quote Napsal bulljoker
    tak určitě budou vybírat podle toho kdo si třeba vyplnil že má rád pvp tak ho pozvou na pvp týden a podobně :D já toho zaškrtal víc
    Většina lidí prostě zaškrtala všechno. Myslím, že oni sami jsou si vědomi, jak moc nepřesné ty informace z přihlášek budou.

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

Quote Napsal Kairo
    Quote Napsal bulljoker
    Většina lidí prostě zaškrtala všechno. Myslím, že oni sami jsou si vědomi, jak moc nepřesné ty informace z přihlášek budou.
    ano ale já zaškrtal co mě baví,myslím že to bylo pvp,questy,nějaký exploring nebo solo a podobny :D
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Kairo
    Guest
    Kairo's Avatar

99% všech lidí, kteří tu přihlášku psali, prostě zaškrtali a vyplnili všechno, aby měli v tom indikátoru nejvyšší šanci na přijetí.

Pořád si myslím, že Zenimax bude vybírat podle kvality PC (na jeden event mohou potřebovat děla, na druhej starý herky), a podle bydliště, které si ovšem nebudou zjišťovat z údajů, které jste uvedli (a kde taky spousta lidí lhala).

A taky si myslím, že strategie přijmout na určitý Beta event jen někoho, a na další někoho jiného je šikovný marketingový tah.

Riegorn is offline
    Tovaryš

Riegorn's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Tak hodně bude taky rozhodovat co tam kdo napsal za slohovku. Pokud někdo jen zaškrtal toho tolik aby měl excelent šanci a nenapsal ani čárku bude mít malou šanci se dostane do bety, alespoň ze začátku. K tomu PC specifikace atd takže se uvidí.
    From darkness i'll strike,
    from sun i'll hide,
    from your body i'll feast,
    from your blood i'll live.

Kairo
    Guest
    Kairo's Avatar

Přijde mi hrozně naivní myslet si, že ty kolonky, kde si člověk může napsat de-facto co chce, a nedá se to ověřit, vůbec někdo čte.

Dovedete si představit, že se budou probírat stovkami tisíc přihlášek, a číst pohádky, které si tam uživatelé vymysleli?

Ne, budou číst IP adresu, a DX diag. Pokud ovšem budou vůbec něco číst.

No fíha. To zas budou eventy ve stylu od půlnoci do sedmi ráno v našem čase :o

Good sense, innocence, crippled and kind.
    Dead kings and many things I can't define.
    Oh Cajun spice, sweats and blushers your mind.
    Incense and peppermints, the color of thyme.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky