Strana 1 z 18 12311 ... PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 174
    Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Re: Draci severu

Já nesouhlasím s tím, že vanilla pala byl nepoužitelný, jako holy byl naopak velmi platný. Pokud měl gear na crit, v dobách MC byl lepší single target heal, než priest, a v Naxxramasu byl s T3 bonusem nepostradatelný u téměř všech encounterů.

Retri byl samozřejmě na nic, ale tak už to ve vanille bylo. Byla použitelná více méně jen jedna specializace u každé classy.

EDIT: Ještě k retri paladinovi a vanille - nebylo tomu tak vždy, že byl k ničemu. V D1 byl retri po procu set bonusu velmi nebezpečný soupeř, před releasem ZG a BWL. Hodně lidí tehdy hrálo holy + 2hand, a nebyly to špatné časy.

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

tak jako každá classa měla na vanilla/tbc svoje využití od wotlku už byl nahrazenej aji shaman kterej měl totemy celkem k ničemu

a samozřejmě paladin na vanille byl hodně důležitej,minimálně 4 v raidu byli potřeba kvuli buffům,samozřejmě jedině holy,retri leda tak když zapnul všechny CD v pvp a někomu dal IK .. stejně se dal hrát shockadin :D prot si bohužel ve vanille nenašel uplatnění vůbec,snad jen na dungeony :D
    ale to tak mělo hodně class že měli jen jeden spec kterej jeli protože sety byli jen na jedno,druid heal,war tank,paladin heal,shaman heal,priest heal.. :D ale myslím že jsme trochu OT :D
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Ano, ke konci Vanilly byl holy pala dost nebezpečný, obzvláště v PvP. Pamatuji doby, kdy pro flag nechodil nikdo jiný, než pala. Critadin...
    To se teď ale úplně změnilo. Všichni mají všechno. Dokonce i ten Warrior má spell na heal. Sice bouchací, ale...

A aby to nebylo jen OT, tohle samé se může dít i Templářovi. Mám v plánu hrát za templáře, ale má to své ale.
    Všude se dočítám, jak to bude všechno rozdílné. Jak bude moc healovat i Knight, pokud má hůl a je potřeba.
    Trochu se ovšem obávám, že Templář nebude k ničemu jinému, než k healování. Samozřejmě, bude mít spoustu perků na normal. boj, budou však k ničemu. Víte, všude na druhou stranu čtu, že každý tester, co hrál za Templáře měl healovací hůl.
    No co vy na to? Dřív bych ničemu takovému nevěřil, ale teď mám pocit, že ZeniMax je schopen všeho.

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

no war nemá jen bouchací heal,od začátku mop až do patche 5.2(kterej vyšel minulej tyden) měl heal že když padl pod 35% hp tak se healoval asi 3% za vteřinu a věř mi že pokud si neměl všechny burst CD tak si ho nezabil xD

jinak já celkem si představoval že bych byl healer se štítem aspoň nějakým slabším ale to vypadá že to nehrozí,leda by to bylo jako selfabsorb a self-heal :D
    @Bullfida

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Quote Napsal bulljoker
    no war nemá jen bouchací heal,od začátku mop až do patche 5.2(kterej vyšel minulej tyden) měl heal že když padl pod 35% hp tak se healoval asi 3% za vteřinu a věř mi že pokud si neměl všechny burst CD tak si ho nezabil xD

jinak já celkem si představoval že bych byl healer se štítem aspoň nějakým slabším ale to vypadá že to nehrozí,leda by to bylo jako selfabsorb a self-heal :D
    Aha, tak MoP jsem hrál jen na začátku. A co se děje teď, to už nějak nemám chuť sledovat. Ta hra je skvělá, ale není to Warcraft prostě.

RAVEN: Aha, tak to mě ale docela štve. Chtěl jsem hrát prostě... no něco jako Retardina :|

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

já chtěl taky hrát něco jako enha shamana :( :D
    jinak wowko je pořád dobrý aspoň co se týče lore který budu rád sledovat až do konce :D
    @Bullfida

Quote Napsal bulljoker
    já chtěl taky hrát něco jako enha shamana :( :D
    jinak wowko je pořád dobrý aspoň co se týče lore který budu rád sledovat až do konce :D
    LORE je sice fajn, ale pro mě skončilo po porážce Arthase Menethila. Ale konec o Warcraftu.

Jen mě štve, že když může mág nosit Heavy Armor a mít za opaskem meč, proč nemůže být Templář světelný bouchač :|

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

WoW je dobré, co se týče lore?

Tímhle jsi dokázal, jak málo o WoW lore víš. (:

Bylo dobré, kdysi dávno, než se Metzen opil, a napsal příběh Cataclysmu, který je prosáklý Mary Sue-ingem.

Quote Napsal Raven
    WoW je dobré, co se týče lore?

Tímhle jsi dokázal, jak málo o WoW lore víš. (:

Bylo dobré, kdysi dávno, než se Metzen opil, a napsal příběh Cataclysmu, který je prosáklý Mary Sue-ingem.
    Přesně tak. Dějství je sice dobré, ale s Warcraft lore nemá nic společného.
    A Pandaria je úplně jiná hra. I Cataclysm byl jakžtakž na pomezí. Jsem zvědav, co bude příště. Sargeras? Sargeras, jenž si vzal za ženu Azsharu a měli spolu spoustu malých nagodémonů? Je to možné...

Lore WoW se i ve wotlku docela dalo,ale v Cataclysmu to zkazili. Pandaria je tak trochu ve starých kolejích a pořád to není tak hrozné,jako Cataclysm. A k tématu,Templar by měl být docela podobný paladinovi si myslím. Půjde s ním healovat a bude mít podobný styl boje podle mě.
    [center:1si7w5jt][/center:1si7w5jt]

Strana 1 z 18 12311 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky