Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 69

Téma: Novinky

VincentBlanquin is offline
    Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Novinky

http://forums.elderscrollsonline.com...ign-changes/p1

mister Wheeler live !!!

Hi, everyone! Like Matt mentioned in his Road Ahead post, we’re looking closely at PvP in Cyrodiil right now. We’re actively working on reducing performance issues by optimizing Cyrodiil, and we’re also undergoing efforts to improve the feel of combat, but that’s not all we’re thinking about. As the Campaigns progress, we’ve been gathering lots of data and reading your comments here, on social media, and on other sites. We have some ideas for changes we’d like to make, but we want to get your direct feedback. Here’s a look at what we’re thinking about.
    First and foremost, we want to assure you that any Campaigns we close before their natural shutdown time will properly reward players based on their tier reward, alliance placement, and leaderboard status.
    We want to make significant changes to the types and durations of Campaigns. To do this, we’d shut down the currently-existing Campaigns and introduce five new ones per megaserver. Here are the Campaign types and durations we’re thinking about adding:
    • Bow of Shadows: Veteran Rank only Campaign (five-day campaign)
    • Blackwater Blade: Non-Veteran only Campaign (five-day campaign)
    • Haderus: seven-day standard Campaign that anyone can join.
    • Chillrend: seven-day standard Campaign that anyone can join.
    • Thornblade: 30-day standard Campaign that anyone can join.
    To go along with these new Campaigns, we’d like to adjust guest passes to have a 72-hour lockout, and to make changing your home Campaign cost 100,000 AP (also with a 72-hour lockout).
    Let us know what you think of these changes!
    Naposledy upravil VincentBlanquin; 06-05-2014 v 17:50.
    Irw´en - Bosmer - Nightblade - Archer - PvP rank 18 - CP 705
    Irwen Vincinter - Nord - Dragonknight
    Jester-ak - Argonian - Templar

Tak jsem se dnes ptal na oficialnim ESO facebooku cim jsou mysleny ty pripravovany PvP tournamenty ktery budou na QuakeConu a dostal jsem odpoved ze se bude jednat o 4v4v4. Jestli to bude ten boj o stredovou vlajku jako na E3 uz my sice nenapsali ale alespon to vypada ze by ty areny mohli nakonec dotahnout i do hry.

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Ysgramor dragons of Atmor
    Nádherné video, ako to vyzerá keď vie niekto hrať pvp z pohľadu nepriateľa!!!

GUILD CZ/SK EP - Ysgramor dragons of Atmor
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, TANK magicka/stamina Nord
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, DPS stamina Imperial

Hel Ra - HM complete, AA - HM complete, SO - HM complete, VMA - progres, MOL - complete
    [email protected]

Vsak je to Emperor se nedivim ze toho tolik ustal
    Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne.

Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    sranda bude až někdo schválně přemigruje na konzole a bude tam masit lowbies freebies zergy )

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Ysgramor dragons of Atmor
    pekné z PTS :) vidno, že DK je total lama, ale som zevedavý kto si všimne istú zvláštnosť z prvého printscreenu, je jasné, že DK dostalo poriadne na prdel

GUILD CZ/SK EP - Ysgramor dragons of Atmor
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, TANK magicka/stamina Nord
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, DPS stamina Imperial

Hel Ra - HM complete, AA - HM complete, SO - HM complete, VMA - progres, MOL - complete
    [email protected]

Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    In an effort to give Cyrodiil more XP for players of all levels, all monsters and guards in Cyrodiil will now be Veteran Rank 12. Their health and damage have been adjusted to keep their same difficulty\challenge as they currently are at Rank 5. We are currently putting this through internal testing for vets and non vets.

Battle leveling stats has been increased to roughly a Veteran Rank 12 character with even distribution between stat picks and in moderate gear. This is also being tested with the above change to Cyrodiil being Vet 12.

XP for killing players has increased by 50% and we have increased the amount of XP you gain from various quests in Cyrodiil that were not already giving the highest XP reward possible.

We are currently looking at the values of monster XP in Cyrodiil vs. other Veteran Rank zones.

Like the siege damage changes, these will also skip PTS and hit live in a patch forthcoming in the next week (hopefully), so feedback here is appreciated for these changes.

Edited by ZOS_BrianWheeler on March 18, 2015 11:15PM

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

navýšení xp v cyrodiilu, tentokrát výjimečně pochvala i od ješteraka. poslední dva dny sem strávil každý několik hodin v cyrodiilu a při pohledu na lištu CP sem nabral pocit že to snad vzdám dostat se za rozumnou dobu na trochu kompetitivní uroveň, ted už to ale snad bude výrazně lepší. Ani bych nepočítal kolikrát sem byl za ty dva dny s vr1 ganknutej zezadu hrdinama s vr14, zejména u quest npc. jeden si tam dokonce četl knihu a když mě nebavilo už čekat a proplížil sem se odevzdat quest tak mě zase zabil. opravdu úžasná p2p komunita tady....

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal VincentBlanquin View Post
    In an effort to give Cyrodiil more XP for players of all levels, all monsters and guards in Cyrodiil will now be Veteran Rank 12. Their health and damage have been adjusted to keep their same difficulty\challenge as they currently are at Rank 5. We are currently putting this through internal testing for vets and non vets.

Battle leveling stats has been increased to roughly a Veteran Rank 12 character with even distribution between stat picks and in moderate gear. This is also being tested with the above change to Cyrodiil being Vet 12.

XP for killing players has increased by 50% and we have increased the amount of XP you gain from various quests in Cyrodiil that were not already giving the highest XP reward possible.

We are currently looking at the values of monster XP in Cyrodiil vs. other Veteran Rank zones.

Like the siege damage changes, these will also skip PTS and hit live in a patch forthcoming in the next week (hopefully), so feedback here is appreciated for these changes.

Edited by ZOS_BrianWheeler on March 18, 2015 11:15PM

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

navýšení xp v cyrodiilu, tentokrát výjimečně pochvala i od ješteraka. poslední dva dny sem strávil každý několik hodin v cyrodiilu a při pohledu na lištu CP sem nabral pocit že to snad vzdám dostat se za rozumnou dobu na trochu kompetitivní uroveň, ted už to ale snad bude výrazně lepší. Ani bych nepočítal kolikrát sem byl za ty dva dny s vr1 ganknutej zezadu hrdinama s vr14, zejména u quest npc. jeden si tam dokonce četl knihu a když mě nebavilo už čekat a proplížil sem se odevzdat quest tak mě zase zabil. opravdu úžasná p2p komunita tady....
    tohle je válka! :D v cyrodiilu nikdy nechodit sám,hlavně mezi keepama,žádnej sniper neodolá,ono za to že sám zabiješ hráče je mnohem víc AP než za to že jich zabiješ 50 v grupě :D
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    to si mi fakt poradil))

nechodit sám? hm, pvp eventy sou zrušený a na ts se nic neorganizuje a chodit v zone zergu není není až tak xp výhodný na vr1, to questy dají víc. a není to sniperech, nemam šanci proti žádný vr14. zajímavý že někdo se mi třeba i omluvil že na mě skočil a nechal mě utéct. číst si knihu v kostele v chorrolu u toho kněze je prasárna.

PvP sa rozširuje a spolupracujeme s medzinárodnými guildami pod vedením WABBA?? co to znamená přesně? mam pilovat angličtinu?

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal VincentBlanquin View Post
    to si mi fakt poradil))

nechodit sám? hm, pvp eventy sou zrušený a na ts se nic neorganizuje a chodit v zone zergu není není až tak xp výhodný na vr1, to questy dají víc. a není to sniperech, nemam šanci proti žádný vr14. zajímavý že někdo se mi třeba i omluvil že na mě skočil a nechal mě utéct. číst si knihu v kostele v chorrolu u toho kněze je prasárna.

PvP sa rozširuje a spolupracujeme s medzinárodnými guildami pod vedením WABBA?? co to znamená přesně? mam pilovat angličtinu?
    to znamená že buď půjdeš na wabba ts, ip najdeš na našem TS v pvp room, tam půjdeš do místnosti kde je hodně lidí, napíšeš do zone chatu heslo a oni se tě zeptaj jestli jsi na TS,odpovíš že jo a dostaneš inv a jedeš organizovany pvpčko,případně když hrajeme sami jen guilda tak jsme ve spojení snima,když potřebujou někde pomoct nebo chcou aby jsme zabrali jinou keepu a podobně tak tam jdem zatím co oni zaberou něco důležitýho,prostě spolupráce,angličtina stačí základní, stačí poslouchat a umět slova jako HIDE, naučit se světový strany podle kompasu a to je tak vše :D
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky