Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Příspěvek 11 až 15 z 15

Téma: Blacksmithing

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    na výrobu setů nejsou recepty, musíš vyzkoumat u crafting stanice různý traity, každej set potřebuje různej počet, třeba twice-born star potřebuje 8 traitů, trvá to docela dlouho, čím víc traitů na itemu, tím dýl se to bude zkoumat.

prostě dejme tomu že chceš vyrábět heavy armor, tak potřebuješ určitej item, ramena,hlavu,atd s traitem infused, přijdeš ke stanici a poslední políčko je research, tam si to najdeš a zkoumáš (POZOR: itemy co zkoumáš se zničej takže pozor aby sis nezničil něco co nechceš)
    s určitýma passivkama můžeš zkoumat až tři traity naráz

první set potřebuje třeba jen dva traity na itemu

chce to čas, nebudeš to mít za den, ale čím dřív začneš tím líp

http://elderscrollsonline.wiki.fextr...ting+Locations
    ^ tady najdeš lokace na craftění setů
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Ronwald is offline
    Nováček

Ronwald's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Dík za radu,dám se do toho...ještě mně napadlo,jak je to s množstvím ingotů na výrobu například zbraní z toho posledního typu rudy? Kliknul jsem si na výrobu zbraně a na výrobu nad veterán lv 150 to po mně chtělo jakési až nesmyslně vysoké množství ingotů...je tedy výroba zbraní z toho nejlepšího druhu rudy takhle moc náročná na materiál...?

Alfik is offline
    Zasvěcenec

Alfik's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    CSF
    Ano. Ale popravdě řečeno, rozebíráním šuntu co ti napadá z mobů dostaneš tolik materiálu, že jej budeš prodávat NPC traderům... :) A kromě toho budeš také rozebírat materiál natěžený z nodů, což fakt BUDEŠ dělat, protože se ti budou hodit "barvítka" na ty věci :)

Ronwald is offline
    Nováček

Ronwald's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Ještě otázečka-silnějsí cajky,než lv 160 veterán vyrábět nemůžu,proč? Mám lv 180 ,kovářství na max a hromadu rubenitových ingotů a stejně mně to v kovárně nenechá vyrobit silnější zbraň,než lv 160...

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal Ronwald View Post
    Ještě otázečka-silnějsí cajky,než lv 160 veterán vyrábět nemůžu,proč? Mám lv 180 ,kovářství na max a hromadu rubenitových ingotů a stejně mně to v kovárně nenechá vyrobit silnější zbraň,než lv 160...
    ne, 160 CP je maximum pro itemy, je to takovej systém ze začátku kdy neexistovali champion pointy ale jen veteran ranky, těch bylo ze začátku max 10, pak se zvyšovali a nakonec je zrušili a přidali champion pointy a požadavky na itemy se změnili na CP

dál už ti champion pointy jsou jen k tomu aby sis zvětšil hlavní staty + zlepšil passivky který si vybereš
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky