Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 23
    Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Kvůli exploitům se ruší PvP leveling

Questy nebudou repeatable, ale daily.

Tohle mělo být už v Betě přeedtím, než server a class firsty vyexploitovali lidi z velkých gild.
    Naposledy upravil Raven; 04-02-2014 v 20:03.

Vandal is offline
    Člen Semper Fidelis

Vandal's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Sempre Fidelis
    Úplně všecky včetně zabij 20 držek nebo jenom ty na "vesnice" ?

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter
    Ty vesnice už daily jsou, akorát je jich 5 u jednoho NPC.

Ruší se ty "Zabij 20 dršek", protože tyhle v prázdných kampaních exploitovaly celé gildy, proto máme levely 50 veteran rank 2.

Vandal is offline
    Člen Semper Fidelis

Vandal's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Sempre Fidelis
    Dafuque. Planoval jsem tam nabrat gear na levelení :(

no ja sa cudujem ze vsetkym curakom co exploitovali nedrbli BAN kladivo o hlavu, ale to je problem vetkych dnesnych hier..hraci podvadzaju a nedajboze aby dostali co i len 1 den banana...

a ako spravit 20 kill denny q..je trest pre 90% hracov kvoli zopar curakom...ako niezeby som hral PvP kvoli tomu Q...ale taka mensia odmena zato ze sa snazim je fajn...a takto..eh

p.s co potom kua robili v beta teste?

Zox is offline
    Člen Semper Fidelis

Zox's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    v betě ten qst šel taky opakovat, jako je pravda že jsem se divil že ho tak nechali. Jako beru když to někdo opakuje a u toho normalně hraje, ale pokud někdo vysloveně jde do prazdné kampaně a tam si hrají divadýlko na kili a odevzdavaji do nekonečna qsty, tak to bych se na ban vybodl prostě bych jim tu 50 lvl postavu smazal. Jako 50tka za den, dva? ...to je jasny že tam něco smrdí ne? No jsem zvědav zda dostanou ban, přijdou o postavu, nebo se nad tím jen mávne rukou

Deniel is offline
    Člen Semper Fidelis

Deniel's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Exploiteri nici hru hlavne druhym lidem... To je proste na tom to nejhorsi :D Ja jsem do PvP jeste ani nevlezl :D

Vandal is offline
    Člen Semper Fidelis

Vandal's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Sempre Fidelis
    No tak ono za ten Q zabij 20 nebylo skoro nic expů a nic goldů. Celkem příjemnej byl ten random item na tvým levelu, kterej byl zelenej, což mi v betě bodlo.

Jsemtady is offline
    Člen Semper Fidelis

Jsemtady's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Řekl bych, že Zenimaxu odešlo z gildy pár programátorů a najali v rámci úspor pár účetních, co to spravují dle příručky jak už to bývá :-D
    No a na customer support mají jen cvičené opice.

Jak je vůbec mohlo napadnout to vydat v takovém stavu jak to je. Jako taky jsem se těšil .. ale nechápu ...

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter
    Quote Napsal Vandal View Post
    No tak ono za ten Q zabij 20 nebylo skoro nic expů a nic goldů. Celkem příjemnej byl ten random item na tvým levelu, kterej byl zelenej, což mi v betě bodlo.
    Nebylo, ale hráči byli schopni tento quest za minutu dokončit 1x až 3x.

Proto jsme již v pondělí měli levely 50 s veteran rankem 2. (:

Quote Napsal Zox View Post
    v betě ten qst šel taky opakovat, jako je pravda že jsem se divil že ho tak nechali. Jako beru když to někdo opakuje a u toho normalně hraje, ale pokud někdo vysloveně jde do prazdné kampaně a tam si hrají divadýlko na kili a odevzdavaji do nekonečna qsty, tak to bych se na ban vybodl prostě bych jim tu 50 lvl postavu smazal. Jako 50tka za den, dva? ...to je jasny že tam něco smrdí ne? No jsem zvědav zda dostanou ban, přijdou o postavu, nebo se nad tím jen mávne rukou
    Ban nedostanou, vlastně využívali povolenou herní mechaniku, která je prostě od vývojářů velice špatně vymyšlená. PvP by mělo dávat XP, ale jak? Jak to udělat, aby nešlo exploitovat a wintradovat?

Byl nesmysl otevřít hned ze startu 10 kampaní, když je tu lidí tak max na tři.

Quote Napsal Jsemtady View Post
    Řekl bych, že Zenimaxu odešlo z gildy pár programátorů a najali v rámci úspor pár účetních, co to spravují dle příručky jak už to bývá
    No a na customer support mají jen cvičené opice.

Jak je vůbec mohlo napadnout to vydat v takovém stavu jak to je. Jako taky jsem se těšil .. ale nechápu ...
    Jak by jsi to řešil Ty? Chtějí, aby se v PvP dalo levelovat a spousta lidí to vítá. Teď tu možnost ale sebrali úplně. Jak by jsi to vyřešil v tak sandboxovém prostředí, jako je Cyrodiil?

Wintrading byl, je a bude. Místo toho, aby postihli viníky postihnou všechny. To je jako kdyby ve WoW zrušili Arény, které baví milióny lidí, protože v nich probíhá wintrading.

Level je to nejpodstatnější kritérium v PvP. Hráči se teď budou cítit nuceni dělat PvE, aby vylevelovali a to je špatně. Na fóru už máte desítky brečících topiců. Je to špatný rozhodnutí. Měli radikálně snížit AP odměnu, zrušit pytlíky, ale XP zachovat.

Osobně mi to nevadí. Průměr XP za hodinu mám nějakých cca 50K, to bude v PVE rychlejší. Mám něco k 500K AP. Tohle znevýhodní ostatní hráče proti mně a té hrstce dalších, která hrála PvP ve dne v noci. Nakoupím si celý rare a epic 50 gear a budu na nule. Jsem převážně PvE hráč, level 50 budu již velmi brzy, nevýhodu nízkého levelu tedy nebudu pociťovat.

Existují ale lidé, kteří ji pociťovat budou, a takoví odejdou ze hry. To je škoda, protože se ESO tvářilo PvP friendly. PVE se v předchozím systému dalo úplně obejít (a vice versa).
    Naposledy upravil Raven; 04-02-2014 v 23:54.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky