Příspěvek 1 až 7 z 7
    volakdan is offline
    Nováček

volakdan's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact

Imperial Edition - PROBLÉM

Ahoj všem, jsem uplný začátečník v MMORPG a protože jsem hrál všechny předešlé díly TES, zabrousil jsem i do hraní TESO. Teď k věci. Zakoupil jsem digitální Imperial Edition, kde krom koně, tranformování zbroje atd. mám možnost použít kraba (MUDCRAB vanity pet) aby za mnou chodil. No a ted při beta testu jsem si založil novou postavu, přišel mi mail s krabem...použil jsem ho a v pohodě...potom jsem charaktera vymazal, založil si novou postavu a KRAB nikde!!! To byl jako jednorázový dárek? Já myslel že při každí nové postavě budu moct využívat to, za co jsem si připlatil. Je to způsobené betou? Mudu mít ještě nekdy možnost získat kraba?

Předem dík moc za odpověď.

Dan

EneruCZ is offline
    Nováček

EneruCZ's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    No v téhle betě bys měl mít možnost si vyzkoušet všechny ingame bonusy, které jsou pro předobjednávky. Bohužel já jsem žádné neobdržel a to jsem si vytvořil imperiála. Hlavně jsem si všiml, že když jsem si vytvořil postavu na US serveru, tak pak při přesunu na EU server se mi tam ta vytvořená postava neobjevila. Musel jsem se zpátky přelogovat na US server, abych mohl s tou postavou vůbec hrát.

volakdan is offline
    Nováček

volakdan's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Je pravda že ne všechny ingame bonusy fungovaly...i kůň, kterj byl teda hrozně zabugovanej a při utíkání ze shodů mi zmizel a musel jsem ho znovu spawnovat. Pak tranformace zbroje a zbraní na Imperial taky nešly u veškerých itemů. Jsem teda zvědavej, zda až budu mít oficiální early access nebo až bude regulerní plná hra, zda bude vše funkční a všechny ingame bonusy budou znovu fungovat. Celkem nepříjemné...za ty prachy :D

volakdan is offline
    Nováček

volakdan's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Jinak Krabík asi nadobro zmizel...a Scuttler mi ani nabídnut nebyl, ačkoliv jsem ho u několika hráčů viděl.

Dvaipayan is offline
    Nováček

Dvaipayan's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Měl jsem podobný problém, akorát já nedostal ani toho kraba, ani opičku, nič, přestože jsem si předobjednal imperial edici..
    Koně jsem si v poslední betě pořídit mohl, i když často po pár vteřinách v PvP bez zjevného důvodu prostě zmizel a musel jsem ho znova přivolávat, všiml jsem si, že i někteří ostatní měli podobný problém - aj o tom psali v chatu, ale ne všichni...
    Napsal jsem kvůli těm petům i na support, ale tam mi bylo řečeno, že mám vše na účtu v pořádku a vše dostanu, tak nevím, ale nezbývá mi, než jim věřit a když tak se jim pak ozvat, docela by mě vytočilo, kdybych třebas neměl koně a kvůli tomu ztratil v začátku značné tempo a nemohl ho krmit, mno, tak uvidíme...

Merwin is offline
    Páže

Merwin's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Byla to jen beta. S bonusy, které jste zakoupili, to v ostré hře nemá žádnou souvislost. Mít je budete. Jestli na všech postavách, nebo na té první, to už je otázka, která se bude muset teprve zjistit.
    K postavě na US/EU serveru to bylo tak, že postavy co byly na US se zpřístupnili i na EU při spuštění, ale další sdílení databází již nebylo, každý server sám za sebe. Takže ano, vytvořená postava na US serveru při testu na EU nebyla.

Dvaipayan is offline
    Nováček

Dvaipayan's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Tak skutečně všechny bonusy kromě koně a ring of Mara dostaneme až 4.4. do mailu a jen jednou, to znamená, že je nutno použít banku, pokud je chceš přendat na jinou postavu. Koně si ale mohou koupit všechny postavy za 1g v jakékoliv stáji, ring of Mara je ale také jen jeden a to pouto už je pak nezrušitelné..

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky