Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Příspěvek 11 až 20 z 24
    Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter
    Lore videa Shoddyho jsou velmi, velmi nepřesná a jako člověk zajímající se o lore od roku 96 nedoporučuji podle Shoddyho a jeho výkladu lore cokoliv dělat. Ač nerad, musím souhlasit s Istvraem.

Shoddy je co se týče lore (a někdy nejen toho) hodně mimo a spoustu věcí, které jsou nejasné říká ze svého pohledu jako fakt.

Erendil is offline
    Moderátor

Erendil's Avatar
    Rasa
    Argonian
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal Istvrae View Post
    Esohead má tady ale pravdu (ačkoliv jich je i víc), pročti si Imperial Library a pak mudruj.
    ShodyCast je často hodně mimo, jejich videjka bych bral spíš a jen jako vtipný doplňek než jako důvěryhodný zdroj.
    Aha, takže uznáváš že esohead není zrovna důvěryhodné, ale TADY má náhodou pravdu. Důvěryhodný zdroj je Imperial Library. A to nejde napsat normálně? Bez těch keců kolem? Nebo to je prostě tvůj styl, pokaždé si do někoho rypnout když se ptá? Já JankoX taky napsal jeden zdroj a MŮJ NÁZOR bez nějakých keců. Příště tedy nereaguj na mou osobu a nějaké mudrování si strč za klobouk, děkuji.

Wow, najednou jsem tak nechtěný.

Erendile, hrozně snadno a zbytečně se urážíš a jen tak mezi námi (a ostatnimi), na Ralena si taky nereagoval zrovna "dle tvého codexu".

Ještě bych dodal, že Imperial Library má především velmi kvalitní diskuze, ten zbytek je už jen takový pěkný bonus.

Ale třeba nic se nezkazí ani používáním UESP, za poslední dva roky se to tam hodně zvedlo.

INTANGIBLE. ETERNAL. WITHOUT BEGINNING NOR END.

Erendil is offline
    Moderátor

Erendil's Avatar
    Rasa
    Argonian
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Já ale nekomentoval Ralena jako osobu, ale jeho post, který byl opravdu sám proti sobě (Můžeš uctívat co chceš. Ale Akatoshe ne, to je chyba.)
    Možná kdybys ostatní pořád nenapadal, tak jim pak nemusíš psát, že se snadno urážejí. Nevadí mi, dkyž mě někdo opraví, nemám všechny informace a rád se přiučím. Ale nemám rád když si na mě někdo otvírá hubu. A upřímně ty si tady jeden z těch méně příjemných lidí (viz teď tvůj post ohledně Win8) a kvůli hádání se na tohle forum opravdu nechodím. Nevím jestli si tady přijdeš vždycky zanadávat a je mi to jedno, naštěstí tu na fórum na podobné lidi máme jednu hezkou funkci :) No vlastně dvě, ale nejsem mod ani admin, takže já mám jednu.
    Kdyby si mě slušně opravil, že ShodyCast není moc relevantní zdroj a Imperial Library je lepší, asi tak jak to napsal Raven a kecy o mojí osobě bys nechal doma, tak s tím nemám problém.
    A můj codex se netýká chování na fóru. Od toho je snad morálka ne?

update:
    Quote Napsal Velemir View Post
    Rád bych se k Istvrae vyjádřil, jako jeho bývalý kapitán. Je pravda, že má poněkud excentrické vyjadřování, ale nikoho přímo neuráží.
    A kdybyste jako programátoři za něco stáli, tak víte, že coding je lepší než u sedmiček.
    Jasně že nikoho neuráží. Ono taky ty Velemire nemůžeš tak přímo posuzovat co uráží jiného člověka. Ty za ostatní nemyslíš. A to že to neuráží tebe neznamená, že to tak mají všichni. Ale tak netřeba to tady řešit, je fajn že to jeho vyjadřování nevadí všem...
    Naposledy upravil Erendil; 02-27-2014 v 10:53.

Overreacting much?

Vůbec si ani nedovedu představit, co bys dělal, kdybych se opravdu snažil tě urazit a vlastně i kdyby, tak co mi je do toho, urazit se stejně může každý jen sám.

Příště raději PMkuj (ať to můžu rovnou mazat), zbytečné drama ještěrko.

INTANGIBLE. ETERNAL. WITHOUT BEGINNING NOR END.

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter
    Poprosil bych Vás o omezení invektiv a osobních útoků.

Díky.

Vandal is offline
    Člen Semper Fidelis

Vandal's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Sempre Fidelis
    Jen je nech, já si jdu pro chipsy a colu.

Fuxo is offline
    Zasvěcenec

Fuxo's Avatar
    Rasa
    Redguard
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Na temu TES lore by som doplnil este to, ze mnohe dostupne zdroje, ako napriklad in game knihy, alebo materialy v imperial library su casto pisane z pohladu autora a typicky velmi subjektivne. Je to tak naschval (a celkom spravne), inak by ta lore bola dost nezaujimava. Priklad: Kniha opisuje Aldmeri Dominion ako extremisticku a rasisticku organizaciu, kedze to pisali nepriatelia AD, ale high elfovia to vidia uplne inak, kedze im ide o spravnu vec z ich pohladu :-) Na temu TES lore by sa dalo argumentovat asi do nekonecna. A to je tiez spravne :-)

U Shora!!! Istvrae a Erendile nechte toho!! Jsem velice šťastný za vaši radu ale jestli máte rozpor tak jděte ven, každý se sekerou v ruce, a rozhodne se kdo má pravdu.
    Jinak Fuxo jasně, že jde o úhled pohledu. Sám plánuju zaobírat ve hře velice rasistickou pozici vůči všem Elfům, včetně Černých Eflů jenž jsou moji "Spojenci". Takže pokuď ve hře budu psát životopis a za 600 let si ho v nějakých ruinách přečte hráč Skyrimu, tak to bude lehce zkreslené

Quote Napsal Erendil View Post
    Smysluplný post, opravdu. Elder napsal Akatoshe v Nordském pantheonu. ShodyCast říkal, že uctívají 9. Nějak jsem nikde neviděl důvod, proč by teda ve druhé éře neměli uctívat 8. Zvlášť když válčili proti Drakům, prakticky proti Alduinovi. Píšeš že by to byla chyba. Ještě bys mohl napsat proč. Podleožené nejlíp něčím víc věrohodným, než je zrovna esohead.
    V rozporu to neni, napsal jsem že uctívání Akatoshe by byla chyba pokud bys chtěl bejt typickej Nord. Akatosh je ve Skyrimu taky uctívanej, ale až poté, co byl pod velmi dlohou dobu součástí Impéria - doba kdy se odehrává Skyrim (4E) a ne TESO (2E), proto by to právě byla chyba.
    Co se kavlity informací týče, tak jak už byla řečený, tak ShodyCast je na prd, jak je na tom esohead nevim, ale dokud směřuje odkaz na primární zdroj, tak na tom o kterej web jde nezáleží, mohl jsem se samozřejmě odkázat na TIL (je nejlepší), ale ti ještě nemají zpracovaný údaje z TESO.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky