Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Příspěvek 31 až 37 z 37
    a spustil si launcher jako administrator ?

Odesláno z vesmíru
    Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne.

Hehe, tak jsem si přečetl tvou radu....nejdřív jsem to nechal přes noc stahovat v pohodě znovu nainstaloval, hotovo, ráno...jako teď, jsem to spustil a šlo to...pak jsem si to přečetl a říkám..proč to nezkusit....a bylo to v hajzlu.
    Vypnul jsem launcher, zapnul jsem ho (a je jedno jestli normálně nebo jako administrátor)....a ono to na mě "supr, instaluj znovu" a znovu se to rozjíždí na dalších xxxx giga....mmm děkuji nechci, tento víkend mi stačil už jednou proinstalovanej a prostahovanej dvakrát, možná za dva týdny když už jsem si to koupil, snad to půjde, jestli ne, tak nazdár :D

ha.....upgrád....rovnou se to začalo jakože instalovat znovu...tzn. že mi to vše vymazalo a mé 29 giga eso má zase 15 mega.......kurvajo!
    Naposledy upravil Tomík; 03-15-2014 v 06:11.

Sardug is offline
    Člen Semper Fidelis

Sardug's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Mam podobnej problem, vcera sem udelal uplne cerstvou instalacku se kterou sem v klidu hral, tak sem si rikal ze asi dobry. Ted vstanu zapnu to a zacal mi to stahovat cele znova, i kdyz mam EU verzi :D Ne ze bych nekam spechal, ale tak nepotesi. (spoustim jako admin)

Aelf is offline
    Člen Semper Fidelis

Aelf's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Daggerfall Covenant
    Guilda
    3oN
    Hmmm...včera úplně v pohodě, dnes ráno to zapnu a neustále to píše "This computer is not authorized to login to this account...", jenže to žádný mail s verification code neposílá...prostě IP stejná, žádná změna, asi si halt nezahraju

EDIT: tak ač píšou, pokud mail nepříjde o 10min, má se to zkusit znova...zkouším to už potřetí (cca 35min) a první email přišel až teď...ale pořád nevím, proč to hlásí, že se hlásím z nového pc... :-/
    Naposledy upravil Aelf; 03-15-2014 v 08:37.

Aelf Kyl'Ar-Faith, The Aldmeri Dominion Exile

Saber is offline
    Člen Semper Fidelis

Saber's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Mně ESO taky hlásí nějakou chybu a chce to 60 Gb volného místa. Ale zase to jde spustit normálně. Tak netuším co to po mně chce.
    Uvidím až se dostanu domů co to bude dělat dneska.
    Včera se mi akorát stačil bugnout imperial hned jak jsem chtěl projít dveřmi cely. Jen modrá mlha a nic se nedalo dělat.

Odesláno z mého HTC Desire C pomocí Tapatalk 2
    Naposledy upravil Saber; 03-15-2014 v 08:45.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

cobra30 is offline
    Člen Semper Fidelis

cobra30's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Já jsem dal jen repair, přesunul celý adresář Zenimax přímo na C:/ a jede to dobře.
    Thanatos Lex

Cau,tak jsem to konecne dostahoval.spustim to a po vyplneni ID a hesla me vyskoci error 201 (7:1:1076:1060) LOGIN SERVICE HAS FAILED. Nevite nekdo co stim?

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky