Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Příspěvek 21 až 30 z 37
    Molda is offline
    Aspirant

Molda's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Tak u mě překvapivě v pohodě, jenom jsem přehodil v launcheru z EU na NA, stáhnulo si to jen nějakou cca 40 mb maličkost a hotovo.

Jenik is offline
    Nováček

Jenik's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    No mě to přes noc znovu soslo celého klienta, US nastaveno mám a v pátek se uvidí, jestli se vůbec někam připojím :)

Pokud budete postupovat podle toho návodu nebude žádný problém. Jak už bylo řečeno launcer dostahuje par MB, pak se spustí verifikace a pak ještě par MB a za 10 min je hotovo.
    BTW díky za Tip.

Pozor! Pokud jste spustili klienta a začli se divit kolik, že to chce znovu stahovat dat a teprve pak začali hledat návod (třeba jako já) budete mít pravděpodobně vytvořený obě složky. Launcher vytáří rozdílné složky pro rozdílné regiony naštěstí se "stejnými" daty. Pro EU region složku =The Elder Scrolls Online EU= a pro US region složku =The Elder Scrolls Online=

Pak postupujte takto:

0) Vypněte Luncher
    1) Ověřte která z tech složek obsahuje celou hru (bude tam mnohem více souborů a složka bude zabírat větší místo na disku)
    2) Druhou složku (tu neúplnou) smažte

pak postupujte podle návodu na první straně.
    pořád nic :(

Cau,tak jsem udelal vse podle prvni stranky.stahuje me to 500m a ukazuje 5%.je fakt ze jsem nehral od prvni bety,myslite ze je vse v poradku?

Duko is offline
    Zasvěcenec

Duko's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal RaFa3L View Post
    Cau,tak jsem udelal vse podle prvni stranky.stahuje me to 500m a ukazuje 5%.je fakt ze jsem nehral od prvni bety,myslite ze je vse v poradku?
    jj, ani když budeš stahovat jen třeba 47MB, tak to bude ukazovat od nuly, po stahování budeš mít třeba 60% a zbytek bude instalace patche. Může se stát, že toho bude i víc a ono se to stahuje postupně, takže budeš stahovat třeba 5 souborů a procenta postupně porostou.

Po aplikaci 1,4gb mam 9%.to vypada ze si hned tak nezahraju

Jsemtady is offline
    Člen Semper Fidelis

Jsemtady's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    lol.JPG
    Asi to zase nefunguje jak by mělo :-) Každopádně pokud by to někomu začalo tvořit další složky ... tak to do té nové lze jednoduše překopírovat.
    Pokud si to budete přehazovat na EU tak určitě to nechte nejdřív opatchovat na US jak to bylo posledně nastavené. Správně by se ale nic stahovat nemělo.

No něco tam špatně je, protože jsem měl stažených všech 24 giga podruhé jak pro amíky tak pro eu, a teď to stahuje...pro změnu...znovu 24 giga pro eu (nebo 22 to už je fuk)...zajímavé

Theo is offline
    Nováček

Theo's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    =D no jsem na tom podobne =D dnes jsem prijel domu zapnu pise mi to EU server bla bla. dam aply buch 55MB up date rika si ok =D stahnu mam 50% buch 4GB up date =D necham dososat a buch 22GB update =D =D tak teda nvm nasral jsem se prekopiroval jsem to slozku USA do EU a ted mam Checking Download 4% a porad nic =D jen tam vidim to desive cislo 22356 MB =D =D

Tak, udělal jsem velký repair celé hry, dostahovalo se to i při repairu znovu, řeklo to neumím rozbalit neumím nainstalovat, děkuji, a pak se to vyplo po asi dvou minutách snažení o vypnutí :D takže výmaz....zkouším znovu, uvidíme ráno :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky