Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Příspěvek 71 až 76 z 76
    Quote Napsal Kutiltroska View Post
    Ale pokud v tom má někdo i něco dělat, tak jsou Win8 strašně nepraktický, hrůza. V práci to na náš zkoušeli a snad kromě dvou kolegů, co dělají s grafikou jsme všichni programátoři a analytici utekli zpátky k sedmičkám.
    Můžeš mi vysvětlit, co je tam nepraktického?

A kdybyste jako programátoři za něco stáli, tak víte, že coding je lepší než u sedmiček.

INTANGIBLE. ETERNAL. WITHOUT BEGINNING NOR END.

walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum
    Ale jo Win 8 sou super .... když si z nich člověk odstraní Metro a podobné sračky a udělá si z nich Win7. To celkem vyřeší hodně problémů. Ale proč potom mít W8, když si z nich udělám W7? Ty vylepšení ve výkonu a podobně jsou zanedbatelné.

Celé to metro je prostě pro člověka co jen nespouští 2 aplikace nepoužitelné, možná je to super na tabletu, ale já nemám na svojem PC nic dotykového, takže to moc nevyužiju. A celé ty jejich apps sou totálně k ničemu ... na všechno takové mám už dlouhou dobu specializované programy.

Prostě W8 bez toho aby si ho člověk upravil ti jenom přidá problém,y které musíš nějak řešit. Nezlepší efektivitu práce (pokud nepoužíváš PC jen na prohlížení interneti). Zlepší ti zanedbatelné věci (aspoň pro mě), jako rychlost zapnutí PC. Zlepšení výkonu ve hrách se ani zabývat nebudu ...

Takže jaký je důvod si zasírat PC Metrem a programama na jeho zrušení, když můžu používat W7?

Kutiltroska is offline
    Člen Semper Fidelis

Kutiltroska's Avatar
    Rasa
    Redguard
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fi
    Quote Napsal Istvrae View Post
    Můžeš mi vysvětlit, co je tam nepraktického?

A kdybyste jako programátoři za něco stáli, tak víte, že coding je lepší než u sedmiček.
    :D ten zápal se mi líbí. Je jedno co kdo píše, jakmile má jinej názor než já, pustíme se do něj !!

Já jako programátor opravdu za moc nestojím :D, ale popravdě by mě zajímalo (opravdu zajímalo, rád se něco nového dozvím), jaký vliv má operační systém na interpreter pythonu?? Píšeš, že na W8 je lepší coding, v čem přesně?? Podle mě totiž na systému, kde programuješ v podstatě nezáleží, záleží hlavně na interpreteru, který používáš. Stejně kód vytváříš v nějakém studiu, nebo jiném programu (MS Visual studio v mém případě).

Fortrens is offline
    Člen Semper Fidelis

Fortrens's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal bulljoker View Post
    mě se líbí jak si každej myslí že když to někdo hatuje tak to viděl jen na obrázku.. a vida už tu máma minimálně dva lidi co mají originálku ale šli zpět na win7 .. ale jo jasny jenom hatujeme
    Tvé odpovědi jsou opravdu inteligentní... Přečti si, co ten člověk psal, pak to, co jsem psal já a až poté piš, možná by to bylo smysluplné :)

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter
    Prosím, méně invektiv, pánové. Díky.

Xaveran is offline
    Člen Semper Fidelis

Xaveran's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Tak já se asi do Bety nedostanu, odešel mi větrák na grafice a náhradní tu hru neutáhne déle než minutu. Tak si to užijte.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky